Олександр Шевченко звернувся до прикарпатців: опоненти починають маніпулювати та застосовувати нечесні методи

  • В останній день подачі документів для участі у довиборах до ВРУ на Прикарпатському виборчому окрузі 87 подали документи двоє кандидатів-самовисуванців, які мають такі ж прізвища та імена, як кандидат в депутати до ВРУ, співзасновник Буковелю, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

    В одного з них таке ж по батькові – Леонідович. Один з так званих кандидатів – безробітний з Фастівського району на Київщині, другий – зварювальник з міста Києва. Цікаво, що обоє Шевченків з Київщини в своїх деклараціях за минулий рік не показали навіть суми, достатньої для грошової застави, необхідної для реєстрації кандидатом в депутати. Ці кандидати висуваються двома добре відомим на Прикарпатті політичними силами.

    “Мета цих дій очевидна – спробувати підло обдурити людей і вкрасти голоси у реального лідера перегонів. Звичайно, що на неправді і маніпуляціях нічого світлого і доброго збудувати неможливо. Я не виключаю, що у виборчих бюлетенях буде троє Шевченків! Двоє з яких, як приїхали, так і поїдуть, а ми залишимось вдома і далі працювати на благо громад Прикарпаття”, – зауважив кандидат в народні депутати, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

    Він також звернувся до виборців, аби ті не заважали на маніпуляції та обирали свідомо.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!