Олександр Сич розповів, як прикарпатці можуть “вщипнути” газовиків

 • Сьогодні, 3 вересня, в Івано-Франківську розпочалось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

  Перед початком розгляду питань порядку денного виступив Петро Книшук – депутат облради та голова Матеївецької ОТГ. Він висловив обурення діями ПАТ “Івано-Франківськгаз” у селі Підгайчики Коломийського району.

  “Газовики тероризують населення, вимагаючи гроші за врізку і документацію. Ви чудово знаєте, скільки заробляють у селі. Люди обурені. Вони виходять на трасу, починають її перекривати. Треба вирішувати цю ситуацію – ми не повинні бути байдужі до проблем людей. Я пропоную заслухати тих монополістів. Звісно, розумію, що це приватна структура, але якби ми її трошки “вщипнули”, було б добре”, – сказав Петро Книшук.

  Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич порадив, що робити в такій ситуації

  “Ми їх можемо “вщипнути” лише землею. Я рекомендував би на території кожної громади слідкувати за тим, щоб землю віддавали газовикам в оренду під газопроводи лише за серйозні гроші і на вигідних умовах. Якщо вони ставляться так до людей, то треба з ними вчиняти відповідно”, – сказав політик.

  Він додав, що обласна рада шукатиме механізми виходу з цієї ситуації.

  Читайте також: На Коломийщині люди перекрили дорогу, бо залишились без газу

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!