Олександр Сич: “Зараз найважливіше – не допустити хаосу”

 • Із метою координації дій у своїй роботі керівники області та міста зустрілися з представниками Міжконфесійної екуменічної Ради Церков в Івано-Франківську.

  Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської обласної ради.

  “Дякую вам за нашу співпрацю і організацію. Сьогодні ми всі єдині, ми всі сини і доньки України. Наші всі дії і прагнення зводяться до єдиної мети – могутньої незалежної держави. І в цьому єдині не тільки різні політичні сили, а й усі церковні конфесії. Ваша допомога та духовна опіка нині вкрай необхідна. Люди дезорієнтовані і перелякані. Страх – це нормальна реакція людини. Їх треба заспокоїти, допомогти знайти відраду. Сьогодні дуже багато людей знаходять спокій у молитві і їм потрібно надати такий духовний прихисток. Маючи чи не найбільший авторитет серед людей, разом з головами громад авторитетно пояснюйте людям, як діяти в цей непростий час. Бо зараз найголовніше – не допустити хаосу”, – наголосив голова обласної ради Олександр Сич.

  Очільник облради також закликав посилити роботу в частині гуманітарної допомоги.

  “Ви маєте дуже добрий досвід надання гуманітарної допомоги. Ми очікуємо на території області велику кількість внутрішньо переміщених осіб, яким така допомога буде потрібна. І не тільки їм. Матеріальної і духовної підтримки потребують самотні старенькі люди, Ми сьогодні також потребуємо спорядження для наших військових, які стають на оборону нашої держави”, – зауважив Олександр Сич.

  Під час зустрічі також йшлося про необхідність використання церковних дзвонів для сповіщення небезпеки у населених пунктах області.

  Читайте також: «Україна під покровом Богородиці»: у світі молитимуться за мир

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!