Олександр та Юлія Божики презентували музичне відео з п’ятирічною Кірою Касинець

 • Олександр та Юлія Божики «одягнули» у музику вірш «А жінка буває на осінь так схожа…», який прочитала п’ятирічна Кіра Касинець із Ужгорода.

  Під час створення відео одним із найдорожчих компліментів для Кіри було визнання творчою групою того, що вона працює як доросла, має наполегливість та працездатність не по віку.

  “Результат вийшов неймовірний! Коли ми знайомились зі сценарієм і розкадровкою – ми не сподівались, що відео вийде настільки динамічним. Вийшов справжній короткометражний фільм! У відео розповідається про історію маленької дівчинки, яка завдяки своїй безпосередності і цікавості потрапляє до нас на репетицію. Вона починає читати вірш, ми з Олександром її підтримуємо музикою. Це історія також про те, що не потрібно боятися відчинити двері до своєї мрії”, – розповіла Юлія Божик.

  Допомогли створити цей продукт таким Наталя Данилко та студія «Family Tree». Інтонацію та правильне дихання Кірі поставила Якушко Наталія Павлівна. Атмосферу відео з маленькою Кірою створила сукупність факторів: красиве українське місто Львів, чудові майстри-віртуози – Олександр та Юлія Божики, пісня «Чарівна скрипка», під яку відбувається дійство, і сам ніжний вірш.

  У відео музиканти виконали знамениту пісню Ігоря Поклада «Чарівна скрипка». Олександр зробив своє аранжування цієї пісні для скрипки і фортепіано.

 • Читайте також: Скрипаль Олександр Божик з дружиною подарували всім матерям пісню “Чорнобривці”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!