Українська телеведуча Ольга Фреймут висловила співчуття родині своєї 17-річної землячки, яка померла у пологовому будинку в Новому Роздолі. Її госпіталізували в інфекційне відділення із гострою респіраторною вірусною інфекцією, а за 5 годин, проведених у лікарні, її не стало.
Про це Ольга Фреймут написала на своїй сторінці в Instagram, пише «24 канал».
“Я всім серцем співчуваю близьким Діаночки. У такі моменти шкодую, що більше не Інспектор. Але прошу колег-журналістів і особливо в. о. Міністра охорони здоров`я Уляну Супрун розібратися та допомогти родичам відстояти правду”, – зазначила Ольга Фреймут.
Зі слів брата померлої, дівчину впродовж двох годин скеровували до різних лікарів – гінеколог, терапевт, а згодом направили у інфекційне відділення з метою пройти курс лікування.
“Після чого їй поміряли тиск та температуру не зробивши належним чином аналізів та не дослідивши хвороби, що підтверджує халатне відношення медичних працівників до виконання свого обов’язку та клятви Гіпократа. Призначили укол, не повідомивши, що саме їй будуть колоти. Оскільки вона була неповнолітня, без дозволу батьків не мали права вводити препарат. Його ввели, що в результаті стало фатальним ходом подій”, – наголосив чоловік.
Брат Діани додав, що в лікарню дівчина прийшла зі своїм хлопцем та його сестрою. Мати померлої про це не знала, так само як і про вагітність. “Після укола її стан критично погіршився і почалися спазми та задуха, посиніння шкіри. Колегіум лікарів у складі 6 осіб ще 40 хвилин вирішували, що робити і проводили обстеження, при тому що вона задихалась. У подальшому направивши її в реанімацію, не змогли нічого зробити, так як вже було пізно, тому що у неї була алергія на антибіотик, що було повідомлено лікарям перед тим як зробили укол”, – розповів родич померлої.
Фреймут наголосила, що чоловік закцентував увагу на тому, що коли приїхав у лікарню та хотів подивитись на історію хвороби, її від нього приховали. А вже наступного дня після смерті – 27 липня, тіло екіпажем вказаних 6 осіб та двома каретами швидкої повезли у Львів, де вони перебували на розтині. Розтин показав (і це вказано у посмертному свідоцтві), що причиною смерті стало гостре респіраторне вірусне захворювання.
Брат померлої вважає, що причина смерті не є доведена та вимагає справедливості.
Кожного з нас змінить ця війна. Чуючи такі слова ще у 2022, я не уявляла, як саме це торкнеться мене самої та моєї сім’ї, та як я відреагую на це. Розуміння того, що внутрішні трансформації невідворотні, прийшло потім, пізніше. І той факт, що ми вже не будемо такими, як до початку повномасштабного вторгнення, треба визнати
«Ми були звичайною родиною, яка жила в любові, інколи в дрібних побутових сварках…» – ні, це не початок любовного роману. «Щастя було в усьому, планів на життя було так багато…» – це також не початок мелодрами про нещасливе кохання. «Мій тато дуже любив збирати гриби та гуляти в лісі…» – це не початок шкільного твору
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного