Олігарху Коломойському збільшили суму застави до 3,9 млрд гривень

 • Адвокати говорять, що їх підзахисний не має змоги заплатити таку суму.

  Шевченківський районний суд Києва переобрав запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському.

  Суддя збільшив суму застави, встановивши її у розмірі в 3,891 млрд гривень.

  Прокурор Бюро економічної безпеки подав клопотання про збільшення розміру застави до 5,877 млрд грн, оскільки Коломойський є не громадянином України, а громадянином Ізраїлю, а тому існує ризик, що він може переховуватись за кордоном, перешкоджати слідству чи якось впливати на свідків, повідомляє “Суспільне”.

  Адвокат олігарха заявив, що обвинувачення не обґрунтоване, бо не встановлено жодних осіб, які перебували у складі злочинної групи, окрім Коломойського.

  Крім того, ані ПриватБанк, ні інші вкладники за ці кілька років не заявляли про злочин. Він також зазначив, що НБУ після збитків у розмірі 5 млрд мав би провести перевірки і аудити, однак не провів їх.

  Також захист впевнений, що оскільки ПриватБанк у той період, про який йдеться, був не державним, а приватним, то збитки могли бути завдані лише акціонерам банку – Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському.

 • Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Києва обрав Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців з альтернативою внесення застави розміром 509 мільйонів гривень. Тоді олігарх відмовився вносити заставу.

  15 вересня, Ігор Коломойський отримав нову підозру за трьома статтями.

  До теми: Україна отримала промислові 3D-принтери для друку запчастин до бойової техніки 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!