“Олігархи наймають найкращих”: Зеленський про роботу Шмигаля на Ахметова

Президент Володимир Зеленський запевняє, що олігархи не мають впливу на уряд.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю Зеленського Bloomberg, записаному у п’ятницю ввечері і опублікованому в суботу.

Видання пише, що Зеленський не переймається через те, що новий прем’єр Денис Шмигаль був директором Бурштинської ТЕС, що належить олігарху Рінату Ахметову.

“Вони (олігархи – ред.) володіють 70% -80% активів у цій країні. Кожен менеджер в Україні працював на когось із них або якимось чином пов’язаний з кимось із них. І вони наймають найкращих – ми повинні це розуміти”, – вважає президент України.

Зеленський також пояснив, що ініціював зміну минулого уряду через ефективність його роботи.

“Нам потрібно було реагувати на ефективність роботи Кабінету. Коли ви проводите такі глибокі зміни в країні, ви не можете програти. Справа не у ваших особистих рейтингах, не в тому, що вас можуть вигнати з влади, а в тому, що Україна, можливо, більше ніколи не зможе цього зробити. Я не планую замінювати жодну людину в країні, яка працює справедливо та ефективно”, – додав президент.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра на підставі поданої ним заяви та проголосувала відставку його уряду. Цього ж дня Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем’єр-міністром в.о. віцепрем’єра Дениса Шмигаля та за новий склад уряду.

З січня 2018 року Шмигаль був директором Бурштинської ТЕС (Відокремлений підрозділ “Бурштинська теплова електрична станція “Акціонерного товариства “ДТЕК Західенерго”), що належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!