Онлайн-практикум з опору медіаманіпуляціям

 • Новини, реклама, соцмережі… Кожного дня ми переглядаємо щось з вищепереліченого, багато людей працюють, щоб надати нам свіжу інформацію чи продати певний продукт. Новий вірус та карантин не тільки змінив наше життя, перевівши його в онлайн формат, а й підвищив нашу тривожність.

  Разом з тим ця пандемія послабила можливість критично оцінювати інформацію та принесла велику кількість фейків. Але як це працює? Чи можемо ми відрізнити відверті маніпуляції, зокрема в медіа чи перевірити достовірність інформації?

  5 травня о 14:00 ГО “Д.О.М.48.24” запрошує на онлайн-практикум “Опір медіаманіпуляціям”, де на реальних прикладах розкажуть про вплив маніпуляцій у новинах, рекламі, медіакомунікаціях на емоції та поведінку і про те, як опиратися їм.

  Проводитиме практикум Катерина Масляк – студентка Івано-Франківського національного медичного університету, навчалася в University of Winnipeg в Канаді, засновниця БО “Просвіта душі і серця”, волонтерка в медичних закладах, авторка програми “Сам собі людина” на Urban Space Radio, експертка з піклування за термінально-хворими людьми та авторка гри “Знайомці”.

  “В Україні здебільшого ніде не вчать, як оцінювати, чи є інформація достовірною. Коли ми робили наукову роботу в Канаді, нас вчили методики, як перевіряти, чи це достовірні джерела: хто створив цей сайт, дата створення, контакти, хто видав статтю, перейти за посиланнями, щоб знайти першоджерело. Тобто вони вчать прийомам критичного мислення ще зі школи, а в нас вірять новинам і не перевіряють, чи інформація правдива. Такими людьми набагато легше маніпулювати і роз’єднувати їх”, – пояснює Катерина.

  Тренінг відбуватиметься через програму Zoom, тому потрібно завантажити її завчасно.

  Подія безкоштовна, а для отримання посилання необхідно зареєструватись:

  https://forms.gle/HTDfPzjLrigSjoRa8

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!