Оновлення ігор: 18-річний хакер з Прикарпаття поширював комп’ютерний вірус (фото)

 • 18-річний мешканець Івано-Франківської області поширював шкідливе програмне забезпечення для віддаленого керування ураженим комп’ютером.

  Молодик отримував повний доступ до комп’ютера, включно з конфіденційною інформацією користувача, логінами та паролями до усіх його облікових записів, а також онлайн банкінгу, інформує пресслужба Кіберполіції України.

  Працівники Карпатського управління кіберполіції встановили, що вірус молодик купив у DarkNet. Модифікувавши його, хлопець поширював шкідливе програмне забезпечення серед друзів, знайомих. Також він розмістив його на відкритих джерелах для завантаження усім охочим. При цьому зловмисник маскував файл як веб-браузер, а також як файл для оновлення комп’ютерних ігор.

  За місцем його проживання поліція провела обшук. Поліція вилучила комп’ютерну техніку, що використовувалась ним у злочинних цілях. Під час попереднього огляду техніки працівники кіберполіції виявили активні сесії із панеллю адміністрування шкідливого програмного забезпечення. Також виявили низку  підключень до персональних комп’ютерів потерпілих.

  Слідчі поліції Івано-Франківської області, за процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області, розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) КК України. Вилучену техніку направлено на експертизу. Поліція встановлює усіх громадян, які стали жертвами молодика. Наразі йому загрожує до шести років ув’язнення.

 • Нагадаємо, в Івано-Франківську поліція отримала нову комп’ютерну техніку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!