Оновлений центр туризму і краєзнавства учнівської молоді запрацював на Городенківщині

Вчора, 24 вересня, у селі Незвисько Городенківського району відкрили оновлене приміщення районної філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, голова Городенківської районної державної адміністрації Володимир Лавасов, представники духовенства та громада села.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Фербея, за час діяльності у закладі сформувався висококваліфікований, досвідчений колектив педагогів. Там створені якісні умови для розвитку здібностей кожної дитини. Також є всі передумови, щоб цей заклад став для майже трьохсот дітей центром змістовного позашкільного дозвілля і розвитку.

Посадовець зазначив, що загалом на території області діють 58 позашкільних закладів системи освіти, де виховується майже 38 тисяч дітей.

“Наше завдання – дати можливість кожній дитині займатися і розвиватися у сучасних і якісних умовах, – наголосив управлінець. – Створити середовище, в якому кожен вчитель зможе передати своїм учням здобуті знання і вміння”.

До речі, з обласного бюджету для ремонтних робіт Городенківської філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, спрямували 850 тисяч гривень.

До теми: На Коломийщині відкрили новий мультифункціональний майданчик

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!