Опалювальний сезон: в Івано-Франківську розповіли, де тепло, а де – ні

 • В Івано-Франківську сьогодні, 15 жовтня, під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа розповіли, у яких освітніх закладах ще немає тепла.

  За словами заступниці директора департаменту освіти та науки Наталії Микули опалення включили у всіх школах та ліцеях, окрім п’яти.

  «У п’яти закладах середньої освіти не подано тепло. Мова йде про Угорницьку школу, Хриплинську школу, школу-гімназію №3, школу №5 та школу №2», – сказала Микула.

  Також вона додала, що тепла немає ще у декількох садках. Зокрема, ДНЗ №16 та ДНЗ №6.

  «Решта всі садочки включенні. Хіба може бути десь прорив, наприклад у садку 9 чи 13 ліцеї», – наголосила Микула.

  Начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак пояснив, що як включають систему, то виявляють проблеми. Саме тому у деяких місцях нема тепла.

  «Обдзвонити мені і кожного дня давати доповідну по цьому», – сказав міський голова.

 • Крім того, начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко додала, що у всіх їхніх лікарнях тепло є. Проривів ніяких не було. Руслан Марцінків додав, наразі що у нього є список із майже 470 адресами, де немає тепла.

  «Опрацьовуйте цього тижня все, бо йдуть холоди», – сказав мер.

  Читайте також: В Івано-Франківську розповіли, скільки люди боргують за комуналку. За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, аналіз проводили по головних комунальних послугах – теплу, воді, сміттю та управлінню будинками.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!