В Івано-Франківську «ОПОРА» радить звертати увагу на зовнішній вигляд виборця

Сьогодні, 20 жовтня, ОПОРА спільно з представниками УМВС Івано-Франківській області провели круглий стіл на тему «Протидія порушенням та забезпечення безпеки під час проведення виборів».

За словами координатора представництва Громадянської мережі «ОПОРА» в Івано-Франківській області Івана Маруняка слід звернути увагу на те, чи не збирає хтось інформацію про людей, які не будуть голосувати. Оскільки так може здійснюватись фальсифікація виборчої документації.

«Всі пам’ятають про червоні шарфи, хустинки тощо.  А зараз варто звернути увагу чи не збирають інформацію про людей, які не будуть голосувати, оскільки таким чином готуються до спотворення результатів виборів і фальсифікацій.

Все на виборчій дільниці виглядає за звичайною схемою: приходить людина, показує паспорт, бере бюлетень, розписується та йде голосувати. Все наче правильно. Проте таким чином людина може показати будь-який паспорт і проголосувати за іншу особу. Це можна розпізнати за візуальними ознаками – знову ж таки червоні шарфи, хустинки та інше», – зазначив Маруняк.

images

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!