Осінь президента

  • Політичну осінь Володимир Зеленський розпочне зустріччю з Джозефом Байденом. Президенти США та України мають обговорити низку проблем у двосторонніх відносинах, а український президент матиме нагоду особисто поцікавитися у американського колеги, чому Україна досі не в НАТО.

    Україна після святкування 30-річчя Незалежності вступила у політичний сезон. Володимир Зеленський бадьоро анонсує відставки в уряді та «війну з Конституційним Судом», Дмитро Разумков запевняє, що підконтрольних олігархам персонажів у депутатському корпусі немає. Історія з ДТП за участю парламентарія-«слуги» Олександра Трухіна обростає подробицями, попри ганебну мовчанку «Слуги народу» на рівні партії та фракції і спроби зачистити інформаційний простір.

    У теплій ванні телешоу «Право на владу» Володимир Зеленський назвав своїми досягненнями на посаді Президента збільшення зовнішньополітичної суб’єктності України, розбудову інфраструктури та зміцнення Збройних Сил. Кожен може сам визначитися, наскільки щирим був Президент у власній самооцінці. Інше питання: чому найбільш рейтингові телеканали, що належать олігархам, яких Зеленський позиціонує як власних супротивників, не дозволяють собі системної критики дій глави держави?

    Хоча симптоми політичної та економічної кризи стають все більш очевидними, на Банковій продовжують демонструвати політичне лідерство. Звісно, у власному розумінні. Наприклад, недавній потужний артилерійський обстріл Авдіївки команда Зеленського фактично проігнорувала, наче і не палає на сході України тривалий конфлікт з Росією.

  • ЗеКоманда у 2019 році вправно використала специфіку українського суспільства для власного приходу до влади та закріплення в ній. Проте осінь 2021 року може стати для неї критичною через обсяг проблем у економіці, політичне невігластво та турбулентну ситуацію у зовнішній політиці.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!