Осінні канікули можуть розпочатись раніше, – санітарний лікар

 • Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти розглядають можливість перенесення осінніх канікул для школярів на більш ранній термін через організацію роботи виборчих дільниць у школах.

  Про це під час круглого столу, що був присвячений темі місцевих виборів і Covid-19, сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

  За його словами, можливе перенесення канікул пов’язане з тим, щоб розвести освітній процес і підготовку до виборів.

  «Буквально вчора ми проводили чергову конференцію з нашими освітянами й отримали пропозицію. До того часу, поки дітей не посунуть на канікули, а таке питання розглядається, і канікули хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано для того, щоб освітній процес і підготовка до виборів не перетинались», – сказав Ляшко.

  Він підкреслив, що виборчі дільниці вже розпочинають свою роботу в закладах освіти, тому важливо, щоб члени комісій використовували окремий вхід до будівлі шкіл.

 • «Ще коли ми готовили школи до навчального процесу, ми говорили, що під час навчального процесу треба залучити якомога більше входів і виходів до навчальних закладів, для того, щоб унеможливити контакти дітей різних вікових груп для того, щоб не було перетинання і перетікання інфекційної хвороби в разі, якщо буде з дітей хтось інфікований, з одного класу в інший. Тому ці питання перебувають на контролі і я думаю, вони будуть вирішені», – наголосив головний санітарний лікар.

  Нагадаємо, у Франківську школярам скоротять зимові канікули.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!