“Оскар-2016”: тріумф ДіКапріо та інші лауреати найпрестижнішої кінопремії

  • 29 лютого у Лос-Анджелесі під час урочистої церемонії найпрестижнішої кінопремії оголосили всіх цьогорічних лауреатів.
     Переможцем в номінації “Найкращий актор” став Леонардо ДіКапріо за роль у стрічці Алехандро Гонсалеса Іньярріту “Легенда Г’ю Гласса”

    Про це оголосили під час урочистої церемонії “Оскар” у Лос-Анджелесі, повідомляє Еспресо.TV.

    Ця статуетка стала найбільшим очікуванням цьогорічної церемонії. Такий жаданий “Оскар” нарешті у ДіКапріо за роль у картині Алехандро Гонсалеса Іньярріту “Легенда Г’ю Гласса”. Раніше Лео вже п’ять разів номінувався на премію Американської академії кіномистецтва, але жодного разу не отримував її.

    LeonardoDiCaprioOscar

    Автор фільму “Легенда Г’ю Гласса” отримав “Оскар” в номінації “Найкращий режисер”

    Картина мексиканського режисера розповідає реальну історію мисливця та першопрохідця початку XIX століття Г’ю Гласса, який, порушуючи всі існуючі закони, бореться за життя і перемагає сувору природу. На рахунку Іньярріту вже чотири “Оскара”.

    Найкращий фільм:

    “У центрі уваги”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “Шалений Макс: Дорога люті”
    “Міст шпигунів”
    “Гра на пониження”
    “Марсіанин”
    “Кімната”
    “Бруклін”

    Найкращий режисер:

    Алехандро Гонсалес Іньярріту (“Легенда Г’ю Гласса”)
    Том МакКарті (“У центрі уваги”)
    Стівен Спілберг “Міст шпигунів”
    Адам МакКей “Гра на пониження”
    Ленні Абрахамсон “Кімната”

    Найкраща чоловіча роль

    Леонардо ДіКапріо (“Легенда Г’ю Гласса”)
    Майкл Фассбендер (“Стів Джобс”)
    Брайан Кренстон (“Трамбо”)
    Метт Деймон (“Марсіанин”)
    Едді Редмейн (“Дівчина з Данії”)

    Найкраща жіноча роль

    Брі Ларсон (“Кімната”)
    Шарлотта Ремплінг (“45 років”)
    Кейт Бланшетт (“Керол”)
    Дженніфер Лоуренс (“Джой”)
    Сірша Ронан (“Бруклін”)

    Найраща чоловіча роль другого плану

    Марк Райленс (“Міст шпигунів”)
    Марк Руффало (“У центрі уваги”)
    Сильвестр Сталлоне (“Крід”)
    Крістіан Бейл (“Гра на пониження”)
    Том Харді (“Легенда Г’ю Гласса”)

    Найкраща жіноча роль другого плану

    Алісія Вікандер (“Дівчина з Данії”)
    Кейт Вінслет (“Стів Джобс”)
    Руні Мара (“Керол”)
    Рейчел МакАдамс (“У центрі уваги”)
    Дженніфер Джейсон Лі (“Мерзенна вісімка”)

    Найкращий оригінальний сценарій

    Джош Сінгер і Том МакКарті (“У центрі уваги”)
    Андреа Берлофф, Джонатан Херман (“Прямо з Комптона”)
    Піт Доктер (“Головоломка”)
    Метт Чарман, Ітан і Джоел Коени (“Міст шпигунів”)
    Алекс Гарленд (“З машини”)

    Найкращий адаптований сценарій

    Чарльз Рендольф, Адам МакКей (“Гра на пониження”)
    Нік Хорнбі, Колм Тойбін (“Бруклін”)
    Філліс Наджі (“Керол”)
    Дрю Годдард, Енді Вір (“Марсіанин”)
    Емма Донохью (“Кімната”)

    Найкращий документальний фільм

    “Емі”
    “Земля картелів”
    “Погляд тиші”
    “Що трапилося, міс Симон?”
    “Зима у вогні” (українська стрічка реж. Євгена Афінеєвського)

    Найкращий фільм іноземною мовою

    Saul Fia (“Син Саула”) – Угорщина
    Mustang (“Мустанг”) – Франція
    Embrace of the Serpent (“Обійми змія”) – Колумбія
    Theeb – Йорданія
    A War (“Війна”) – Данія

    Найкращий анімаційний фільм

    “Думками навиворіт”
    “Аномаліза”
    “Баранчик Шон”
    “Спогади Марні”
    “Хлопчик і мир”

    Найкраща операторська робота

    Еммануель Любецьки (“Легенда Г’ю Гласса”)
    Роджер Дікінс (“Вбивця”)
    Роберт Річардсон (“Мерзенна вісімка”)
    Едвард Лахман (“Керол”)
    Джон Сил (“Шалений Макс: Дорога гніву”)

  • Найкращі костюми

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Керол”
    “Попелюшка”
    “Дівчина з Данії”
    “Легенда Г’ю Гласса”

    Найкращий звук

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Міст шпигунів”
    “Марсіанин”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “Зоряний війни: Пробудження сили”

    Найкращий монтаж звуку

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Марсіанин”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “Вбивця”
    “Зоряний війни: Пробудження сили”

    Найкращий монтаж

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Гра на зниження”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “В центрі уваги”
    “Зоряні війни: Пробудження сили”

    Найкращі візуальні ефекти:

    “Екс махіна”
    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Зоряні війни: Пробудження сили”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “Марсіанин

    Найкращий грим і зачіски:

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Легенда Г’ю Гласса”
    “Сто років і валізу грошей на додачу”

    Найкраща робота художника-постановника:

    “Шалений Макс: Дорога гніву”
    “Міст шпигунів”
    “Дівчина з Данії”
    “Марсіанин”
    “Легенда Г’ю Гласса”

    Найкраща пісня:

    Writing’s On The Wall (“Спектр”)
    Earned It (“50 відтінків сірого”)
    Til It Happens To You (The Hunting Ground)
    Manta Ray (“Гонка на вимирання”)
    Simple Song #3 (“Молодість”)

    Найкращий саундтрек:

    Енніо Морріконе (“Мерзенна вісімка”)
    Картер Беруелл (“Керол”)
    Йохан Йоханнссон (“Сікаріо”)
    Джон Вільямс (“Зоряні війни: Пробудження сили”)
    Рюіті Сакамото, Карстен Микола (“Легенда Г’ю Гласса”)

    Найкращий короткометражний анімаційний фільм:

    “Ведмежа історія” (Bear Story, Чилі)
    “Ми не можемо жити без космосу” (Росія)
    “Пролог” (Prologue, Канада, Велика Британія)
    “Суперкоманда Санджая” (Sanjay’s Super Team, США)
    “Світ майбутнього” (World of Tomorrow, США)

    Найкращий короткометражний ігровий фільм:

    Stutterer (“Заїка”)
    Ave Maria
    Day One
    Everything Will Be Okay (Alles Wird Gut)
    Shok

    Найкращий короткометражний документальний фільм

    A Girl in the River: The Price of Forgiveness
    Body Team 12
    Chau, beyond the Lines
    Claude Lanzmann: Spectres of the Shoah
    Last Day of Freedom

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!