Вистава “Оскар і Рожева Пані” перемогла на Національному конкурсі “Благодійна Україна 2015”

 • Про це, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив Ростислав Держипільський Народний артист  України та режисер-постановник вистави.

  Ірма Вітовська, відома українська актриса кіно та театру, висловила подяку всім, хто доклався до створення та постановки вистави “Оскар і Рожева Пані”.

  “Ми – переможці!!!!))) Дякую Rostislav Derzhypilskyy, Andriy Yermolenko, O.E., Славко Вакарчук, Никита Титов, Алексей Березюк, Ольга Семёшкина, Rusya Aseyeva, Oleg Vergelis, братчики та сестри актори (маленькі та великі), особливо Влад та Марко, всім нашим друзям та партнерам! Ви – найкращі!” – написала відома іванофранківчанка.

  Театрали здобули перемогу в номінації «Благодійна акція (проект, програма) року». Варто зазначити, що за ініціативою благодійного фонду “Мати Тереза” під час прем’єрного показу в Києві збирались кошти на створення виїзних служб для надання паліативної допомоги дітям в Івано-Франківській області. За один вечір лише з благодійних скриньок було зібрано 25 500 гривень.

  Довідка:

 • “Оскар і рожева пані” — роман сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта. Французькою мовою вийшов уперше друком у 2002 році. Книга є третьою з 4 книг.

  Нагадаємо, що вистава “Оскар і Рожева Пані” отримала заслужену нагороду.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!