«Ми останній раз вас попереджаємо і провадимо мирні акції», – атовці до депутатів Косівської райради

 • Нещодавно сесія Косівської районної ради розглянула питання про делегування представників району до складу Госпітальної ради Косівського госпітального округу.

  Косівсь райрада повинна була делегувати до складу цієї ради чотирьох осіб. Однак учасник АТО, депутат міської ради Володимир Зюзяк зачитав звернення від спілки учасників АТО з вимогою включити туди і їхнього представника.

  «Деякі депутати на виборах набрали менше голосів, ніж є людей в нашій спілці. Якщо ви вважаєте, що від 429 осіб ніхто не має потрапити в госпітальну раду, то помиляєтеся. Або ви спеціально кладете тільки від райради своїх людей у такі ради і комісії, де діляться посади, або чи ще щось, – звернувся до голови і депутатів Володимир. – Якщо так, то ми висловлюємо вам протест. Ми останній раз вас попереджаємо про мирну акцію. Ми прекрасно знаємо, як все відбувається, тому просимо подумати, кого ви включаєте у госпітальну раду».

  Однак, незважаючи на звернення, депутати Косівської райради не включили нікого з учасників АТО у госпітальну раду. Вони вирішили делегувати таких представників Косівського району для роботи у складі Госпітальної ради Косівського госпітального округу:

  • Ванджурака Павла Івановича
  • Слижука Івана Васильовича
  • Васкула Миколу Григоровича
  • Пророчука Василя Васильовича

  Читайте також: На Косівщині жертви буревію досі не отримали компенсації.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!