Остаточне рішення про припинення опалювального сезону в Франківську приймуть 6 квітня

 • Сьогодні, 3 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про стан справ у місті під час карантину та відповів на питання франківців.

  Зокрема до мера звернулась Вероніка Московчук щодо закінчення опалювального сезону 7 квітня. Жінка запитала, чи усвідомлює Марцінків те, що через виключення тепла в місті може збільшитись статистка захворювань в Івано-Франківську. 

  “Будь ласка, добре подумайте, чи можливо продовжити опалення до 15 квітня. Прогноз погоди невтішний”, – зачитав мер питання.

  Він відповів, що за його інформацією, з 7 квітня очікується середня температура вдень +18-+19 градусів, а вночі – +9-+10 градусів.

  “Це вже достатньо хороша температура. Крім того, багато людей зверталось, що платіжки надзвичайно великі. І це правда. Є можливість зекономити одну четверту місяця і це непогано”, – сказав Марцінків.

  Проте він пообіцяв, що ситуацію з погодою будуть моніторити і остаточне рішення щодо опалювального сезону приймуть 6 квітня.

 • “Поки є розпорядження зупинити опалювальний сезон 7 квітня, якщо будуть зміни у прогнозі погоди, ми обов’язково врахуємо”, – наголосив міський голова. 

  До теми: На блокпостах Франківська виявили 28 людей з температурою понад 38 градусів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!