Освітян Калущини відзначили преміями і подяками

 • 29 вересня у Палаці культури «Мінерал» відбувся святковий районний захід з нагоди Дня працівників освіти. Свято проведено за ініціативи відділу освіти Калуської райдержадміністрації.

  Привітати педагогічних працівників, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах Калуського району, завітали голова райдержадміністрації Наталія Бабій і голова районної ради Михайло Срібняк, інформують у прес-службі Калуської РДА.

  Наталія Бабій, звертаючись до вчителів, зауважила, що напередодні відзначення професійного свята педагогів Президент України підписав Закон України «Про освіту», на який чекали усі: і вчителі, і учні та загалом усе суспільство. Адже, за словами Наталії Бабій, новий закон відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи в освітній сфері. Наталія Бабій побажала вчителям і надалі прищеплювати своїм вихованцям любов до знань, сіяти в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкривати складний духовний світ буття і давати мудрі поради.

  До теми: Прикарпатський спортсмен Володимир Рій отримав орден «За мужність»

  Голова районної ради Михайло Срібняк наголосив, що українська нація здавна була освіченою та завжди прагнула до нових знань. Михайло Срібняк подякував вчителям за їх невтомну працю у патріотичному вихованні дітей і побажав їм творчих успіхів на професійній ниві. Районні керманичі нагородили педагогів спільними грамотами голови РДА і голови районної ради та преміями, подяками голови районної ради, грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 • Вітаючи колег, начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук наголосила, що прийняття нового Закону України «Про освіту» дасть нові позитивні зміни в освітній сфері. До слів вітань долучився голова освітянської профспілки Омелян Івашко, який подякував освітянам за вагомі здобутки, за наполегливу працю, та побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, добра, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!