Освітянам Прикарпаття виплатять їхні зарплати вчасно

 • Понад 51 млн грн видатків освітньої субвенції перерозподілять між місцевими бюджетами, щоб не допустити виникнення заборгованості із заробітної плати педагогам. Відповідне рішення Уряд ухвалив 9 грудня 2020 року.

  Перерозподіл дасть змогу уникнути виникнення заборгованості з виплати заробітної плати педагогам закладів загальної середньої освіти, зокрема, в Івано-Франківській області. Також це рішення стосуватиметься і кількох інших проблемних регіонів.

  Згідно з рішенням, перерозподілять 51 млн 629,8 тис. грн видатків освітньої субвенції між місцевими бюджетами в межах видатків відповідного регіону, а також розподілять резерв освітньої субвенції в сумі 4 млн 679,8 тис. грн.

  Крім того, перерозподіл обсягу освітньої субвенції за кошти резерву здійснюється через виявлені неточності у даних, які виникли при поданні статистичної звітності та вплинули на формульний розрахунок обсягів освітньої субвенції.

  Також у проєкт Держбюджету-2021 заклали підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році. Зокрема, на 20% запланували  збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року.

  Читайте також: Прикарпатські освітяни отримали 25 тисяч захисних щитків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!