Отримував частинами: на Прикарпатті посадовець вимагав у підприємця хабар

  • На Прикарпатті посадовця УДП «Укрінтеравтосервіс» викрито на хабарі. Суд обрав запобіжний захід – заставу, однак прокуратура подала апеляцію.

    Стало відомо, що тимчасово виконуючий обов’язки директора філії «Івано-Франківський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс», з червня 2019 року, вимагав у приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 8000 грн за безоплатну передачу в користування гаражних приміщень, інформує прокуратура області.

    Приміщення знаходяться в розпорядженні філії «Івано-Франківський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс». Без оформлення договору оренди та в період з 07.06.2019 по 13.06.2019 отримав неправомірну вигоду частинами: спочатку 3000 грн, а потім – 5000 грн.

    Наразі зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» КК України, та обрано запобіжний захід – заставу в розмірі 57 630 грн.

    Нагадаємо, В Івано-Франківську на хабарі затримали посадовця

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!