ОВА повинні врегулювати питання роботи камер відеоспостереження під час ракетних атак, – Ігнат

 • Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат назвав один з чинників, який впливає, щоб ворог не міг в режимі онлайн бачити роботу української системи ППО та наслідки ракетних атак.

  Про це він повідомив під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

  За його словами, військові адміністрації повинні врегулювати питання роботи камер відеоспостереження.

  «У нашій ситуації, коли в країні є воєнний стан, думаю, що буде зроблено певні корективи з військовими адміністраціями, коли є робота ППО, коли є загроза того, що буде витік інформації, думаю, що органи військової адміністрації підкорегують, щоб синхронізовано якось не давати ворогу можливості в режимі онлайн спостерігати за бойовою роботою наших систем ППО», – зазначив Ігнат, додавши, що вуличні камери відеоспостереження працюють в усьому світі і Україна не є виключенням.

  Він закликав громадян бути більш відповідальними, дбати про свою безпеку і не виставляти відео ракетних атак, де ворог може бачити роботу українських систем ППО.

  Разом з тим, речник наголосив на необхідності працювати не лише з державними, а й з комерційними установами в цьому питанні.

 • «Із камерами щодо онлайн, треба не лише з державними інституціями працювати, тому що камери сьогодні є і на комерційних структурах, на заправках, на різних закладах. Треба теж з цим попрацювати», – вважає він.

  Читайте також: Сили ППО вночі знищили усі 18 російських ракет, серед них — шість «Кинджалів»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!