Озброєний 14-літній син нардепа пограбував магазин

 • Народний депутат від фракції “Радикальна партія Олега Ляшка” Ігор Попов розповів, що його 14-річний син вчинив “серйозне правопорушення”.

  Про це політик розповів на своїй сторінці у Facebook.

  “У мeне в сім’ї біда. Мій син 14-ти років попав у погану компанію і здійснив серйозне правопорушення. Це моя вина, що недостатньо часу приділяв вихованню, не догледів, не попередив. Я прошу вибачення у потерпілих, у суспільства, у моїх рідних, у моєї найкращої команди.

  Слава Богу, всі живі, пройде слідство, винні понесуть відповідальність без жодних виключень, нехай це стане уроком і сину, і мені. Прошу не пов’язувати моє горе з політикою чи з чиїмось інтригами. Якби не моя публічність, я би горював мовчки. Я на певний час пропаду з ефірів і побуду з родиною”, – йдеться у дописі.

  Окрім того, Insider, з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, зазначає, що син Попова був затриманий за розбійний напад на магазин у Києві на Оболоні.

  26 листопада двоє невідомих у балаклавах скоїли розбійний напад на продуктовий магазин “Святковий”, що на проспекті Рокосовського, 3, після чого один зі злочинців був затриманий, – повідомляє видання.

  Затриманим виявився Попов Богдан Ігоревич, 2003 р.н, син народного депутата і громадського активіста Ігоря Попова. У хлопця було виявлено та вилучено балаклаву і стартовий пістолет “Retay”, калібру 9 мм з 7-ма набоями відповідного калібру.

 •  

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!