Пакувала в сумки: у Франківську викликали поліцію до жінки, яка продає хворих собак

 • Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську голова громадської організації “Дім Сірка” Наталія Когут викликала поліцію на вулицю Тичини до жінки, яка продає там собак.

  До “Дому Сірка” надійшло вже два повідомлення про те, що на Тичини продають хворих собак, відтак вирішили викликати поліцію на місце. Продавчиня відмовилася відрекомендуватися, натомість почала збирати речі і пакувати собак у маленькі клітки і сумки. Жодних документів на тварин вона також не показала.

  Патрульні зазначили, якщо вона не відрекомендується, то її затримають для встановлення особи. Поліцейські дали час, щоб жінка це зробила, інакше в кайданках будуть везти у відділок, продавчиня вперто відмовляється і каже, що погано почувається.

  До теми: В Івано-Франківську патрульні вгамовували двох п’яних озброєних охоронців

  Відомо, що 3 квітня у неї придбали собаку, хвору на ентерит, імовірно, вже інфіковані й інші тварини. Нещодавно у неї також придбали лайку, хвору на чумку, вартість собаки  – 1500 грн. 

  Наталя Когут запропонувала поїхати у лікарню із собаками і поліцією, щоб зробити тести, чи тварини хворі. Готова навіть оплатити. Жінка погодилася, заливається сльозами та переконує, що усі її тваринки – здорові. Тож продавчиня спакувала тварин та відійшла в бік, і усі розійшлися.

  За словами Наталі, це далеко не перші випадки, коли люди купують на цьому базарі хворих тварин. ГО “Дім Сірка” вже неодноразово зверталася до влади з проханням припинити торгівлю тваринами, до того ж хворими, на вул. Тичини. Однак реакції на це немає. Проте Наталія Когут обіцяє найближчим часом ще раз звернутися до мерії. Також вона написала заяву в поліцію на продавчиню, яка продає інфікованих тварин.

  Нагадаємо, у Калуші живцем спалили собаку.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!