Палац Потоцьких співпрацюватиме із франківським університетом

Сьогодні, 8 липня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац” та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Основними завданнями співпраці, є створення нових можливостей для інноваційного розвитку науки і культури, обмін досвідом та інформацією у сфері історичних та археологічних досліджень, а також спільна організація та проведення подій.

“Ініціатива цікава, тому що розпочинається новий етап розвитку міст, який дасть поштовх до нових ідей, залучення інвестицій.  Цим проєктом ми привертаємо увагу європейських колег. Тому ми з радістю відгукнулися  на таку можливість, і думаю найближчим часом покажемо наші здобутки” – розповідає ректор університету Ігор Цепенда.

Директор КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац” Володимир Гайдар додає, що вони мають амбітну мету – стати великою платформою для комунікації бізнесу, науки, освіти та культури.

“Найпотужнішими партнерами є навчальні заклади, я думаю співпраця буде вельми продуктивною. Ми будемо формувати конкретні робочі групи, які будуть стосуватися охорони культурної спадщини. Ми хочемо, щоб університети не конкурували, а досягали нових результатів разом”, – каже Гайдар.

До теми: У франківському палаці Потоцьких все літо проводитимуть безкоштовні благодійні концерти

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!