«Пальто британської королеви»: виходить нова книга Ольги Деркачової

 • Стартувало передзамовлення нової книжки оповідань письменниці з Івано-Франківська Ольги Деркачової «Пальто британської королеви».

  Про це повідомили у видавництві Discursus.

  “Пальто британської королеви” – це нова збірка оповідань Ольги Деркачової не про монархію, не про ціни на пальта та особливості їхнього пошиття і не про королев… Майже не про це… Вона про любов, яка іноді не довготерпить, про ніжність, що вбиває, про тих, від кого не втечеш. Ці оповідання про надію, що хтось галантно розкриє парасольку або накине на змерзлі плечі пальто тому, хто потребуватиме. І для цього не конче треба кохання, достатньо просто бути людиною і просто спитати: «Чим я можу допомогти?» Хоча… Коли є кохання, теж не так вже й зле”, – анонсують у видавництві.

  До 30 серпня триває передпродаж книжки за акційною ціною 115 грн. Повна вартість буде 145 грн. Передзамовлення дійсне за умови передоплати. Примірники, замовлені в період передпродажу, будуть надіслані після 30 серпня.

  Щоб зробити замовлення, пишіть в повідомлення або заходьте на наш сайт: https://discursus.com.ua/books/palto-brytanskoi-korolevy

   Прочитати уривок можна тут: https://cutt.ly/imBjHm0

  Ольга Деркачова – письменниця, доктор філологічних наук, професор. Лауреатка конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір про кохання. Живе в Івано-Франківську. 

 • Зі своїми студентами бігає квести рідним містом, збирає книги для тих, кому вони необхідні та організовує літературні бранчі. Проводить творчописи для дітей і читає оповідання безхатькам.

  Герої її романів та оповідань боряться з байдужістю і внутрішньою порожнечею, шукаючи розуміння та душевного тепла. А коли знаходять близьку людину, то не бояться по-справжньому любити.

  Читайте також: «Орден Місяця»: франківець Богдан Савлюк презентував свою книгу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!