Панацея чи проблема? В центрі Франківська облаштували піднятий пішохідний перехід

 • На одній з центральних вулиць міста – Сотника Мартинця – облаштували піднятий пішохідний перехід, який покликаний спростити життя людям з обмеженими можливостями та матерям з візочками. Проте деякі місцеві мешканці вважають, що він тільки погіршить ситуацію.

  Сьогодні, 10 вересня, нарешті відновили рух на вулиці, яка до цього перебувала на ремонті у зв’язку із облаштуванням нового пішохідного переходу.

  “300 тисяч мешканців в історико-архітектурному центрі міста та на стику двох пішохідних зон мають більше прав, ніж 60 тисяч автовласників”, – написав Назарій Рогів, спеціаліст департаменту комунальної, житлової політики та благоустрою міста.

  Проте в соцмережах люди  неоднозначно відреагували на нововведення.

  Так, у коментарях під дописом Назарія Рогіва в спільноті “Комуналка ІФ” у Facebook деякі люди запитують, у скільки обійшовся цей пішохідний перехід і чи не можна було зробити пішохідний міст на дорогою.

  Є і ті, хто підтримують ідею створення такого пішохідного переходу та наголошують на тому, що він є більш доступним для людей з обмеженими можливостями та матусь з візочками.

  Дехто з користувачів запевняє, що тут достатньо було б поставити світлофор для регулювання потоку автомобілів та пішоходів.

  В особистій розмові з журналістом “Галицького кореспондента” місцеві таксисти теж схиляються до думки, що доцільнішим був би світлофор, який би зняв проблему із постійними заторами на цій вулиці.

  В соцмережі “Вконтакте” користувачі не дуже розуміють, чи може якось піднятий перехід розв’язати проблему заторів. На їхню думку це тільки погіршить ситуацію, оскільки тепер пішоходи взагалі перестануть пропускати авто.

  Нагадаємо, на Богородчанщині облаштують мостовий перехід через дорогу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!