Папу Римського просять допомогти зупинити війну на Сході України

Представники Української греко-католицької церкви під час зустрічі у Римі попросили Папу Франциска «допомогти припинити війну і полегшити гуманітарну кризу, спричинену російською агресією проти України».

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єпархії святого Володимира Великого у Парижі, повідомляє Zik.

Представники УГКЦ провели зустрічі з представниками Ватикану та приготували звернення з інформацію «про агресію та гібридну війну проти України».

Фото: facebook.com/borys.gudziak
Фото: facebook.com/borys.gudziak

«Неоголошена війна, що триває, хоча зараз і є поза увагою світу, вплинула на життя п’яти мільйонів осіб. Вона спричинила до десяти тисяч смертей, десятки тисяч поранень та залишила без домівок понад два мільйони людей… Я сказав святішому отцеві: народ страждає, ваша святосте, і чекає ваших обіймів. Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що буде діяти», – цитує видання предстоятеля УГКЦ блаженнішого Святослава.

За його словами, для українців, які належать до різних церков та навіть невіруючих, Папа «є глобальним моральним авторитетом, який говорить правду».

«Ми приїхали підтвердити нашу єдність зі святішим отцем та попросити його… допомогти людям, що страждають в Україні», – повідомив голова УГКЦ, – «Папа нас почув», – наголосив він.

Як розповів голова УГКЦ, Папа під час зустрічі заявив, «що ніхто не вирішуватиме екуменічні питання ціною Східної Католицької Церкви».

Нагадаємо, що Папа Римський надав право повного відпусту церкві на Рогатинщині.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!