Паркування, веломобілі, стихійна торгівля, вивіски: у Франківську розробили нові правила благоустрою

 •  Сьогодні, 17 листопада, в Івано-Франківську відбулось громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про внесення змін в Правила благоустрою м. Івано-Франківська». На обговорення не прийшов ніхто, крім чиновників та журналістів.

  Перший заступник директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Ігор Сенчук пояснив, що старі правила діють вже досить довго, а нова інспекція з благоустрою виявила багато їхніх слабких місць. Найбільші проблеми у сфері благоустрою – це стихійна торгівля, реклама, вивіски і розкопки.

  «Розкопки – це слабка ланка, вони закривають з запізненням. Вводиться супровід розкопки. Тобто працівник департаменту буде контролювати проведення розкопок від початку робіт до завершення. Також вводиться відповідальність за пошкодження мереж та зелених насаджень», – наголосив Сенчук.

  Щодо вивісок, то було розроблене нове положення, але суд його скасував через те, що воно не було вчасно опубліковано. В цьому розділі фактично переписано ті всі пункти, що в положенні новим розділом в правилах благоустрою є стихійна торгівля. Тож тепер її заборонять, а також заборонять прокат веломобілів і продаж ритуальної атрибутики.

  «Ще важливим є те, що ми забороняємо паркування на проїжджій частині під час снігопадів, бо були випадки, коли грейдер не міг проїхати. Також забороняємо мити транспортні засоби у водоймах», – зазначив комунальник.

 • Як писав “Галицький кореспондент”, калуська міська рада не виділила кошти на благоустрій автостанції.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!