ПАТ “Івано-Франківський арматурний завод” відвідала делегація Китайської Народної Республіки

 • Щоб обговорити нові можливості співробітництва в сфері атомної енергетики ПАТ “Івано-Франківський арматурний завод” відвідала делегація Китайської Народної Республіки.

  Робоча група у складі спеціалістів Китайської державної корпорації атомної енергетичної промисловості (CNEIC ) та Китайського інституту атомної енергетики (NPIC) мала можливість ознайомитись з виробничим, технічним потенціалом заводу та ключовими аспектами його роботи. Гості відвідали виробничі цехи підприємства а також склад готової продукції.

  Під час спільної наради, що відбулася в рамках візиту між керівництвом заводу та представниками делегації було окреслено напрямки можливої співпраці, а саме спільна участь двох сторін у проектах атомної енергетики. Китайській стороні розповіли про багаторічну історію роботи заводу, досвід поставок продукції у різні країни світу, зокрема на промислові, нафтохімічні та металургійні об’єкти. Вагомим аргументом того, що ПАТ “Івано-Франківський арматурний завод” можна вибирати надійним партнером для співпраці в сфері атомної енергетики стало те, що завод має також багатий досвід поставок своєї продукції на АЕС в Китай, Україну, Росію, Литву, Німеччину, Іран, Індію, Болгарію, Кубу та Угорщину. Успішна реалізація багатьох проектів з позитивними відгуками переконливо свідчить про високу якість продукції, адже на заводі діє система контролю якості, яка починається з вхідного контролю сировини та відбувається на всіх етапах виробництва, закінчуючи тестуваннями та випробуваннями готового виробу в лабораторіях підприємства.

  Гості детально ознайомилися з каталогами продукції, що дало їм можливість дізнатися про виробничий асортимент ПАТ “ІФАЗ” та основні технічні характеристики продукції. Крім того,провідні спеціалісти заводу розповіли про можливість виконання індивідуальних нестандартних замовлень з врахуванням вимог замовника, починаючи від конструкторського рішення до виробництва та поставки готової продукції. В рамках візиту робоча група відвідала конструкторське бюро. Ознайомились з принципами його роботи та відмітили високий професіоналізм працівників.

  20160322_095800

  20160322_104805

  DSCN5189

  IMG_20160322_140116

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!