Патріарх Святослав Шевчук завітає на Прикарпаття

Сьогодні, 24 квітня, відбулася прес-конференція щодо візиту Патріарха Святослава на Прикарпаття.

Сьомого липня цього року минає 125 років з дня народження єпископа УГКЦ, блаженного святомученика Симеона Лукача. Саме для відзначення цієї дати у село Старуня Богородчанського району прибуде Патріарх Святослав Шевчук.

З цієї нагоди в Івано-Франківську презентують фільм «Симеон Лукач». У селі Старуня в храмі Святих апостолів Петра і Павла проведуть нічні чування.

«Ми мали можливість запросити знімальну групу з Києва. Журналісти деякий час з нами пожили, поспілкувалися з тими людьми, які знали Симеона Лукача. З людьми, які живуть його пам’яттю, для яких він хрестив дітей, сповідав», — зауважив отець Ярослав Середюк.

Багато людей й досі не знають про Симеона Лукача. Але він вартий того, щоб про нього знали, адже є серйозним прикладом для наслідування, на його жертвенності можна виховувати молодь і виховуватися самому.

На заході очікують багато людей. Тут передбачено перебування швидкої допомоги, пожежної, поліції. Чергуватиме 40 волонтерів, для них закуплені спеціальні жилети, щоб їх можна було розпізнати. Окремі люди керуватимуть паркуванням транспортних засобів, їх можна буде залишити на території місцевої школи.
Раніше “Галицький кореспондент” писав, що Святослав Шевчук дав п’ять порад, як стати успішними.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!