Печеніжинській ОТГ виділили шість мільйонів на ремонт доріг

Шість мільйонів гривень виділили Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді на капітальний ремонт доріг державного і місцевого значення.

У громаді налічується п’ять таких доріг, а їхня загальна довжина становить близько 46 кілометрів.

Виділення цих коштів стало можливим завдяки реалізації концепції пропорційного розподілу коштів з Дорожнього фонду на ремонт доріг за їх протяжністю. Ініціативу розробили в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, її підтримали й в Кабміні. Про це сказав голова правління Асоціації голів ОТГ, керівник Печеніжинської громади Ігор Довірак.

«Ми вже відремонтували дорогу у селі Великий Ключів, котра починається у Нижньовербізькій ОТГ і завершується у нашій громаді. Окрім того, завершили ремонтні роботи дороги у селі Молодятин. Сьогодні закінчуємо реконструкцію дороги Коломия – Печеніжин», — сказав голова ОТГ.

Ігор Довірак зазначив, що у селі Молодятин дорога була у найбільш критичному стані.

«Склали проєкт на відрізку ділянки довжиною 270 метрів, де був відсутній асфальт. Там зробили щебеневу подушку, постелили двошаровий асфальт (10 см), а також спорудили якісне узбіччя. Переконаний, що ця дорога прослужить довго жителям громади», — сказав він.

Також він додав, що у Печеніжині окрім асфальтування на дорозі встановили, підняли та облаштували ливневі решітки.

Довірак зазначив, що нині у громаді чекають результатів тендерних закупівель на ремонт дороги Печеніжин – Слобода. Там реконструкцію здійснюватимуть на двох ділянках, а на проведення капремонту виділено ще три мільйони гривень.

За його словами, у рамках реалізації концепції нині ремонтні роботи здійснюються у Брошнів-Осадській, П’ядицькій, Рожнівській та Ямницькій об’єднаних територіальних громадах. У решті ОТГ реконструкцію доріг здійснюватимуть одразу ж після проведення тендерних процедур.

«Відповідно до цієї концепції громади беруть участь у покращенні дорожньої інфраструктури з бюджетів ОТГ у розмірі 10% від виділеної суми з Дорожнього фонду», — підкреслив Ігор Довірак.

Нагадаємо, у Калуській ОТГ заборонили відвідувати кладовища

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!