Пентхаус у комплексі PARUS в Івано-Франківську – ваша надійна інвестиція

 • Елітна нерухомість в Івано-Франківську приваблює інвесторів, складаючи 4-5% від продажу всіх новобудов. Вкладати кошти в нерухомість не просто традиція, а вимога часу, оскільки інші джерела капіталовкладення (депозити, цінні папери тощо) досі залишаються нестабільними та не викликають довіри громадян. Крім того, потенційних клієнтів приваблює затишок нашого міста, його екологічність та безпека, близькість до найбільших курортів України.

  Серед лідерів нерухомості класу «еліт» – апартаменти і пентхауси елітного комплексу PARUS від будівельної компанії «Благо». Елітні апартаменти приваблюють просторістю приміщення (180-360 кв. м), сучасним плануванням, найвищою якістю будівельних матеріалів та інженерних конструкцій. Вагомою перевагою є розташування їх в центральній частині Івано-Франківська, поблизу парку ім. Шевченка та міського озера. З вікон розкішних апартаментів відкривається панорама на озеро, все місто і вершини Карпат. Це ексклюзивний проект, який став взірцем комплексного вирішення всіх питань, пов’язаних з житлом.

  Крім естетики, власники елітної нерухомості відзначають і інші її переваги, серед яких великий підземний паркінг з охороною, що забезпечить вільний і просторий двір, якісна енергоефективна система опалення (конденсаційні котли Wessex ModuMax (Великобританія), сучасна електрифікація з найновішими типами з’єднань, найвищої якості алюмінієва фасадна система CW 50-HI від Reynaers (Бельгія) зі спеціальною передобробкою “SEASIDE A” та віконна система нового покоління MASTERLINE 8-HI від Reynaers Aluminium зі склопакетами, заповненими аргоном, а також з використанням прихованих петель, які підкреслюють ексклюзивний дизайн та буквально розчиняють вікна у особливо красивому малюнку фасаду будинку.

  Пентхауси житлового комплексу Parus здивують навіть прихильників заміського життя – наявність великої тераси дає змогу облаштувати простір під басейн чи власний сад. Елітне житло – це надійна інвестиція для успішних людей, які цінують перфекціонізм та не погоджуються на компроміси щодо якості та комфорту.

  Купити пентхаус у ЖК PARUS від будівельної компанії «Благо» можна у відділі продажу, що розміщений у м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35.
  Отримати консультацію та записатись на огляд апартаментів і переконатись у їх бездоганній якості можна за телефоном: +38 067 180 63 23.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!