“Перебороти страх”: Співачка Злата Огнєвіч прийшла на “Голос країни” та підкорила усіх суддів

 • Сьогодні, 4 лютого, однією з учасниць «сліпих прослуховувань»  стала популярна українська співачка Злата Огнєвіч.

  Артистка розповіла “ТСН”, чому вирішила спробувати свої сили на головній сцені країни, а також поділилась, чим проект вразив співачку:

  «Я вирішила прийти на “Голос країни” для того, щоб підтримати учасників і показати їм, що не потрібно бояться себе і експериментів у музиці, а також допомогти перебороти страх тим, хто дивиться кожен випуск програми і уявляє себе на сцені, але все ще не впевнений у своїх силах. Страшно завжди, і я теж хвилююся, але воно того варте. На сцені страх перетворюється у кураж, і ти вже забуваєш про все: отримуєш неймовірне задоволення від музики. “Голос країни” відрізняється від інших сцен світу тим, що тут присутній український колорит: наш народ дуже глибокий, мелодійний, мрійливий».

  До зіркової співачки повернулися усі судді шоу “Голос країни”. Тіна Кароль зазначила, що їй дуже приємно, що їх виховувала одна вичтелька. А от Потап поцікавився, чи Злата планує залишатися у шоу.

  “Я згідна прийняти участь, але тільки при одній умові. Наприклад, як тренер. На шоу я прийшла з єдиною метою, не як учасник, а щоб підтримати інших”, – відповіла Злата.

 • Втім зрештою вона пішла у команду Потапа. “Мені було би дуже приємно з тобою працювати”, – прокоментувала співачка.

  Читайте також: Зіанджа (Борис Апрель) підкорила усіх суддів шоу “Голос країни”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!