Перебування людей поблизу церков заборонено, – начальник поліції Прикарпаття

 • Сьогодні, 7 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

  Володимир Голубош, начальник ГУ НП в Івано-Франківській області, розповів про роботу поліції у ці дні.

  “Через посилення карантинних заходів, яке почалося з 6 квітня, ми рекомендуємо всім на вулиці знаходитися в масках – адже є багато місць, які підпадають під визначення громадських. Але є люди, які ігнорують вимоги уряду – і щодо злісних порушників будемо складати протоколи. Ми вже склали близько 150 таких протоколів. Хоча відносно цифр по Україні це не є багато”, – сказав Володимир Голубош.

  Також він відповів на питання журналістів щодо церковної служби, яка проходила в Катедральному соборі Івано-Франківська і в якій, попри карантин, взяло участь більше 60 людей.

  “Наразі богослужіння в церквах дозволено, але при умові, що там буде не більше 10 осіб разом зі священнослужителями. В інших випадках ми будемо вживати заходи. Перебування людей поблизу церков заборонено Не можна так – служба йде, а люди стоять на вулиці. По дорозі до церкви вони все одно контакують і спілкуються”,  – додав Голубош.

  Читайте також: 160 випадків – в більшості районів Прикарпаття вже зафіксували коронавірус

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!