Передсвяткові черги на польсько-українському кордоні починають зменшуватися

 • Щороку, тисячі українців повертаються додому на свята – не лише з Польщі, але й з інших країн Західної Європи. Усі мусять пройти кордон і митний контроль на східному кордоні Польщі. Рекорд було побито у минулі вихідні, коли на найбільш популярних пунктах перетину кордону водії автомобілів чекали по кільканадцять годин, передає Польське радіо.

  Про це розповіла Ельжбєта Пікор з бескидського відділу Прикордонної служби:

  “У суботу контроль пройшло 58 тисяч осіб, у неділю – 59 тисяч. Це в той час, коли у звичайні дні кордон перетинають приблизно 32-34 тисячі осіб протягом доби. Ще вчора, аби виїхати з Польщі через пункт перетину у Корчовій, наприклад, о 19 годині, то треба було чекати 17 годин. А сьогодні, аби виїхати з Польщі, то час очікування становить на тому ж пункті 10 годин”, – повідомила Ельжбєта Пікор.

  Найдовше зараз чекають водії вантажних машин – від 33 до 21 години у Медиці, Корчовій, Гребенному та Дорогуську:

  “Ми сподіваємось, що таке накопичення руху – вже позаду. Найбільше машин було у минулі вихідні. Зараз ми сподіваємось, що ситуація внормується. А вже після свят знову будуть черги, це будуть так звані повернення”, – розповіла Ельжбєта Пікор.

 • Прикордонна служба рекомендує водіям встановити додаток «Мобільний кордон», де у реальному часі можна перевіряти час очікування на контроль.

  Читайте також. Швейцарська компанія переміщує завод з Польщі у Франківськ.

  На фото – прикордонний пункт в Дорогуську .

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!