Переможниця аукціону з продажу поста ДАІ в Долині відмовилась платити

 • Жінка запропонувала за будівлю найвищу ціну – 1 млн грн.

  Пост ДАІ в Долині повторно виставлять на аукціон. На попередніх торгах Галина Канюк запропонувала за будівлю 1 млн грн і в результаті була визнана переможницею аукціону. Проте пізніше жінка відмовилася оформлювати договір купівлі, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на zaxid.net.

  Долинська міська рада повторно виставить на продаж будівлю поста ДАІ, яка розташована на в’їзді в місто поруч з озером. Попередні торги не відбулися через відмову переможниці аукціону оформлювати договір купівлі.

  «Цим актом засвідчується факт відмови переможця аукціону, Канюк Галини Володимирівни від підписання договору купівлі-продажу та не підписання такого договору у встановлені строки на об’єкт – будівля (пост ДАІ), загальною площею 45,7 кв.м, по вул. Січових Стрільців, 17, місто Долина», – йдеться в документі.

  За інформацією сайту Державні продажі в Україні, споруда поста ДАІ, яку хоче продати міська рада Долини, не є пам’яткою архітектури місцевого значення. Розташована вона біля кільцевої розв’язки, поблизу житлових будинків.

  Про Галину Канюк відомо, що вона також змагалася за купівлю іншого приміщення у Долині, але безрезультатно. Вона намагалась придбати адміністративний будинок, площею 729,5 кв.м та гараж, площею 49,1 кв.м за по вул.Пушкіна,12, де раніше розміщувалося районне управління земельних ресурсів. 

  До теми: у Франківську на аукціон виставлять три нежитлові приміщення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!