Переможця конкурсу на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства визначили заздалегідь

 • Призначення керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства оскаржуватимуть.

  Необ’єктивним та упередженим називають експерти конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Його наприкінці березня провело Держлісагентство. Один із його учасників нині оскаржує результат, бо вважає, що переможця визначили заздалегідь, бо він знав про що його питатимуть. У Держлісагентстві все заперечують. А переможець конкурсу кілька днів від журналістів просто ховається, інформує ТСН

  В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства вже два місяці порожнє крісло керівника. Попереднього усунули. Нового ще не призначили. Хоча Держлісагентство вже провело конкурс. Переможцем став Руслан Осташук. Але результат був відомий заздалегідь, переконаний чинний перший заступник керівника обласного управління. Роман Олійник також брав участь у конкурсі.

  Нині Роман Олійник оскаржує результати конкурсу. Тестування він пройшов блискуче, 39 правильних відповідей із 40 можливих. Зупинився на ситуаційних завданнях. Саме вони, переконаний, дозволили маніпулювати результатами.

  “Комісія розділила оцінку на 2 частини. Цей розподіл дав можливість поставити 1 з оцінок по дивних критеріях лаконічності, змістовності і ще чогось”, – каже перший заступник керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Олійник.

  Олег Сторчоус уже кілька років стежить за реформами у вітчизняній лісовій галузі. Каже, більшість конкурсів на заміщення керівних посад викликають чимало запитань. Івано-Франківський – яскравий приклад.

  “Сам держорган формує склад конкурсної комісії. Ситуаційні завдання складені так, що не враховують повністю професійну компетентність кандидатів. Ну і в самій процедурі конкурсу на рівні законодавств закладена суперечність: кандидати, які не пройшли тестових завдань, не допускаються до співбесіди”, – каже консультант програми сприяння підтримки реформи у лісовому секторі України Олег Сторчоус.

 • Конкурс транслювали онлайн. Роман Олійник укотре переглядає це відео. Переконаний, переможець знав, про що його питатимуть. Виказав себе занадто детальними відповідями. Проте на прості запитання, поставлені вочевидь експромтом, відповісти не зміг.

   Як так вийшло намагаємося дізнатися в переможця конкурсу. Спершу Руслан Остащук обіцяє дати коментар згодом. Утім, упродовж наступних двох днів більше так і не відповів.

   Застати на роботі журналістам його теж не вдалося. Марними виявилися й спроби отримати пояснення від голови конкурсної комісії, заступника керівника держлісагентства Володимира Бондаря. На отриманий запит ТСН він не відреагував. Застати його зненацька на роботі також не вдалося. Телефоном чиновник запевняє, конкурс пройшов без порушень.

   Тим часом Івано-Франківський окружний адмінсуд розглядає позов Романа Олійника про порушення закону під час проведення конкурсу в Держлісагентстві. Однак обов’язкового в таких випадках призупинення результатів конкурсу на час розгляду скарги суд чомусь не ухвалив. Тож нового керівника обласного управління можуть призначити на посаду, не дочекавшись результатів перевірки.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!