Перерозподіл: депутати Івано-Франківської обласної ради внесли зміни до бюджету

Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську розпочалась шістнадцята сесія обласної ради.

Одним з питань порядку денного стало внесення змін до обласного бюджету за 2017 рік. Директор департаменту фінансів Ірина Мацькевич доповіла, яка саме зміни планується внести.

З повним їх списком можна ознайомитись за посиланням.

Зокрема, у переліку є додаткових 50 мільйонів гривень на погашення субсидій, багато ремонтів шкіл та інших освітніх видатків, 7.6 мільйонів гривень для об’єднаних територіальних громад, медичні видатки і багато іншого.

Депутат облради Ольга Галабала обурилась, чому виділяються мільйони на ремонт судів, поліції, СБУ та прокуратур, коли є проблеми із зарплатами, та запропонувала вилучити ці статті зі списку змін.

Остап Дзеса їй на це відповів, що згадані споруди є історичним надбанням міста та області, і їх потрібно підтримувати в належному стані, а самі держустанови не в стані проводити такі роботи, тож виділяти ці кошти є цілком доцільно.

Олександр Сич додав, що всі ці питання розглядались на профільних комісіях, і жодних зауважень до ремонту будівлі суду не було.

58 депутатів проголосувало “за” зміни до бюджету. А от пропозицію Галабали обранці не підтримали – за неї віддали лише 7 голосів.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!