Перестало битися серце калуського літератора Володимира Чорнописького

 • Калуського літератора Володимира Івановича Чорнописького не стало 14 листопада на 69-му році життя.

  Про втрату повідомила донька Володимира Чорнописького — Інесса Сушайло, пишуть “Вікна”.

  “Сьогодні раптово не стало моєї найдорожчої людини, мого «папи» — так я його називала. Біль переповнює мене і я не можу це прийняти. Папа, я тебе дуже люблю. Ти був моєю підтримка завжди. Я завжди пишалася, що в мене такий тато. Дякую за все. Папа, нехай земля тобі буде пухом!”, – повідомила вона.

  Творчій насназі Володимира Чорнописького можна було позаздрити: за кілька років він видав десять поетичних книжок. В авторському доробку — збірка лірики “Червоні маки”, три збірки філософських чотиривіршів (“Стислі мислі”, “Осінні мислі”, “Трепанація мислі”), дві поеми (“Кохання мужчини зра вісімілого віку”, “Життя продовжується…”), авантюрно-містична казка-трилогія “Відьма” та книга пародій “Коли кусає гедзь Пегаса”.

  Володимир Чорнописький народився на Уралі, де відбував покарання його батько. Літератор зазначав:

 • “А яка в тому моя особиста заслуга, що я з’явився на світ у виправно-трудовому таборі? Це трагедія, насамперед, усього мого народу, це поневіряння моїх молодих тоді батьків. В 1965-му році батько був реабілітований. Я вдячний йому, що він все зробив, аби я здобув добру освіту та зміг адаптуватися в цьому непростому світі”.

  Читайте також: Відійшов у вічність відомий тренер з Івано-Франківська

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!