Переваги торгівлі біткоїном

 • Ринок криптовалют знаходиться під пильним наглядом експертів, оскільки на сьогоднішній день ситуація тут дуже неоднозначна. Курс крипти, зокрема біткоїна, пішов на спад і, за прогнозами експертів, така ситуація триватиме в найближчі півроку.

  Це пов’язано з геополітичною ситуацією країни, і навіть з агресивними методами боротьби регуляторів деяких із інфляцією. Проте загалом прогнози з приводу біткоїну оптимістичні, тому є сенс придбати сьогодні валюту за вигідним курсом.

  Чому саме біткоїн

  Біткоїн є першою криптовалютою. Це якийсь напрямний вектор, на який інші стали орієнтуватися. Тобто біткоїн став родоначальником великої епохи крипти. Тому BTC має великий попит і популярність у багатьох інвесторів, а також у звичайних трейдерів. Біткоїн – це насамперед якість та стабільність. На даний момент деякі аналітики прогнозують незначний спад валюти через останні світові події. Однак важливо розуміти, що невеликий занепад для біткоїну – не проблема, адже валюта має світовий попит. До того ж, з огляду на вартість це все ще вигідне вкладення. Завжди необхідно мати правильну стратегію та працювати з гарною біржею, щоб примножити свої фінанси, а не втратити їх.

  Переваги торгівлі біткоїном

  Онлайн-біржі та торгівля біткоїном несе в собі безліч переваг. До них можна віднести наступне:

  • активна служба підтримки на зв’язку цілодобово і працює двома мовами – російською та англійською. Є можливість спілкування як через чат, так і через тикети – сапорти. У середньому очікування на відповідь займає до 5 хвилин;
  • кожен користувач може зберігати свої активи надійно та безпечно, використовуючи різні холодні гаманці;
  • у деяких випадках торгівля біткоїн-долар відбувається без комісії;
  • безліч способів введення та виведення коштів: крипта, банківські картки, онлайн-гаманці тощо;
  • для великих інвесторів роблять індивідуальний курс біткоїну, а також угоди можна укладати у форматі ОТС;
  • зручний інтерфейс з API системою та можливість створення спеціальних кодів.

  Біткоїн є провідною криптою серед цифрових активів. Ціни, однак, можуть відрізнятися в залежності від біржі або місця, де відбувається видобуток та обмін. Крипторинок розвивається, попит зростає і збільшується буквально у геометричній прогресії. Розширюється і сфера впливу крипти, за рахунок чого відбувається зміна умов, вартості тощо.

  Як почати торгувати BTC на біржі Cryptex

  Один із найкращих курсів біткоїну ви знайдете на біржі Cryptex. Як вже було зазначено, біткоїн все ще продовжує розвиватися і приваблює безліч серйозних інвесторів. Однією з найпривабливіших та найзручніших бірж для торгівлі є Cryptex. Тут торгівля відбувається у реальному часі та з живими людьми. У доларовому еквіваленті загальний обсяг торгів біткоїном за день перевищує 50 мільярдів. Це досить вагома сума, безпосередній доказ того, що BTC не втрачає актуальності. Для торгівлі на Cryptex вам достатньо пройти швидку просту реєстрацію та внести депозит. Далі ваші фінанси залежать вже від вас, вашого розуміння та вміння.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!