Перевантажені фури: “Укртрансбезпека” за тиждень нарахувала штрафів на 4 мільйони

 • За підсумками минулого тижня (7-13 вересня) інспектори “Укртрансбезпеки” перевірили понад 30 тисяч транспортних засобів та нарахували понад 4,4 млн грн плати за перевантаження – це на 75% більше, ніж тижнем раніше.

  Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

  “Ми продовжуємо працювати над збереженням доріг від руйнування. Наша мета – поступово перейти на автоматичне “Зважування у русі”, але поки цей перехід відбувається, ми надалі сприяємо підвищенню ефективності роботи “Укртрансбезпеки”. Вже провели процедури закупівель 24-х нових пересувних ГВК, наразі очікуємо їх поставку. Крім цього, 20 пунктів ГВК переведені на цілодобовий режим роботи”, – розповів очільник міністерства Владислав Криклій.

  Також повідомляється, що завершені тендери на закупівлю 43-х комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). 

  Завершили закупівлі послуг на ремонтні роботи наявного обладнання ГВК, що дасть можливість повернути у роботу ще 28 стаціонарних комплексів. По закінченню всіх цих процесів в робочому режимі буде 78 комплексів габаритно-вагового контролю.

 • За підсумками минулого тижня (7-13 вересня) найбільше плати за перевантаження нарахували в Херсонській, Одеській та Миколаївській області.

  Читайте також: Вагу вантажівок тепер контролюватимуть цілодобово

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!