Перевізники Калущини пообіцяли дезінфікувати маршрутки

 • Днями голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець провела нараду з перевізниками.

  На початку засідання Табанець наголосила на належному санітарному утриманні громадського транспорту та проведенні в транспорті профілактичних заходів, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції в районі.

  Присутнім надали рекомендації МОЗ України щодо проведення профілактичних заходів при наданні транспортних послуг. Насамперед, це розповсюдження інформаційних постів про профілактику вірусу, недопущення до роботи працівників із ознаками респіраторних захворювань, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та проведення дезінфекції салонів транспортних засобів.

  Завідувач міськрайонного відділу обласного лабораторного центру Богдан Пеленичка підкреслив, що з часом тема коронавірусу буде не актуальна, але не варто забувати, що багато людей мають інші захворювання: ГРВІ, туберкульоз, гепатити, що є не меншим ризиком для мешканців району. Саме тому необхідна поточна дезінфекція транспортних засобів, адже це може убезпечити людей від вірусних захворювань.

  В результаті засідання учасники наради дійшли спільного рішення – проводити поточну дезінфекцію громадського транспорту, керуватися рекомендаціями МОЗ щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу та довести їх до відома водіїв.

  Нагадаємо, що в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!