“Перлина Придністров’я” впродовж трьох табірних змін прийме понад 500 дітей

 • У Городенківському позаміському закладі відпочинку та оздоровлення дітей “Перлина Придністров’я” впродовж трьох табірних змін набиратимуться сил більше 500 дітей не лише з Прикарпаття, а й інших регіонів України.

  Насамперед  це будуть діти з родин, які потребують особливої уваги та підтримки: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції, діти-інваліди, діти з багатодітних малозабезпечених сімей тощо.

  Окрім цікавого та безпечного відпочинку в таборі, дітлахи у теплій привітній атмосфері, створеній досвідченими вихователями, братимуть участь у патріотичних заходах, будуть ознайомлюватися з колоритною та багатогранною культурою краю, матимуть належні умови для креативного, інтелектуального та фізичного розвитку. Та, найголовніше, що вони отримають позитивні враження і знаходитимуть нових друзів.

  2 червня відбулось офіційне відкриття табірного сезону для першої зміни відпочивальників. З нагоди відкриття у заклад завітали головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Тетяна Гамула, отець-декан Богдан Мороз, та отець-декан Любомир Скрипка.

  Діти підготували святкову програму із танцями та співами, кожен із п’яти табірних загонів представив свою візитну картку.

  Учасниками урочистого відкриття оздоровчого сезону в «Перлині Придністров’я» стали 153 дітлахів першої зміни з усієї області.

  SAMSUNG CAMERA PICTURES

 • SAMSUNG CAMERA PICTURES

  SAMSUNG CAMERA PICTURES

  SAMSUNG CAMERA PICTURES

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!