Перші 100 днів: голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль похвалився здобутками

 • Сьогодні, 12 листопада, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль відзвітував про діяльність за перші 100 днів роботи на цій посаді.

  За словами Шмигаля, особливості його роботи – нові стандарти управління, особисті зустрічі і співбесіди, регулярні поїздки у райони для ознайомлення із ситуацією тощо. А головним пріоритетом він назвав ремонт доріг і мостів Івано-Франківщини.

  100 днів – це така хороша, красива дата, коли вже можна говорити про речі, які вдалося зробити. А ще багато чого заплановано“, – сказав Денис Шмигаль.

  Ще два важливих напрямки, які голова ОДА назвав пріоритетними – боротьба проти дискримінації людей з інвалідністю, а також нові правила у лісовій галузі. Мова йде про запровадження електронного обліку деревини.

  Крім цього, він розповів про роботу в екологічному напрямку. Однією з основних проблем тут є екологічне лихо на Калущині – Домбровський кар’єр.

  Основними пріоритетами у подальшій роботі Шмигаль називає завершення децентралізації, залучення інвестицій, розвиток доріг, формування Стратегії розвитку на 7 років та вирішення техногенно-екологічної проблеми у Калуському районі.

  Також Шмигаль розповів про нових голів РДА Івано-Франківщини.

  За 100 днів голова ОДА прийняв понад 750 громадян, провів 165 робочих зустрічей та 77 нарад, здійснив 11 поїздок областю, взяв участь у 12 міжнародних заходах та провів приблизно 100 співбесід.

  Крім цього, очільник Івано-Франківщини також розповів, що вже цьогоріч візьмуться за ремонт однієї з найгірших доріг в області – Н-10 на ділянці від Болехова до межі зі Львівською областю.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!