Першокласники у Івано-Франківську можуть вчасно не отримати парти та шкільне обладнання

Сьогодні стало відомо, що у п’яти областях існує загроза зриву вчасних закупівель обладнання для першого класу Нової української школи.

Про це повідомила Міністр освіти і науки Ліля Гриневич під час Координаційної ради з питань впровадження реформ у сфері освіти.

За словами Гриневич, обласні ради Волинської та Івано-Франківської областей планують розподілити гроші для закупівлі обладнання лише у травні, а в Київській, Тернопільській і Запорізькій поки не ухвалили жодних термінів. Без розподілу коштів на місцях неможливо розпочати процес закупівлі парт і шкільного обладнання для перших класів.

Вже є 12 областей, які розподілили всі кошти, тому найближчим часом зможуть почати закупівлі. Зокрема, йдеться про Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку, Полтавську, Сумську та Львівську області. До кінця квітня запланували розподіл грошей у Житомирській, Закарпатській, Миколаївській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Херсонській областях і Києві.

“Ми маємо досвід минулого року, коли до першого вересня місцевими органами самоврядування було освоєно лише 40% коштів на обладнання перших класів. Тож маємо зробити все від нас залежне, щоб не допустити такої ситуації цього року Ми свою роботу над помилками зробили – віддали гроші з центрального бюджету на два місяці раніше – ще у лютому”, – сказала Гриневич.

Нагадаємо: Християнська етика з кулаками: на Прикарпатті вчителька б’є дітей (ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!