Першокласники з Солотвина безкоштовно навчалися у Буковелі катанню на лижах

 • У Буковелі триває безкоштовна програма навчання катанню на лижах для першокласників. Проєкт, який ініціював Олександр Шевченко, реалізується на Прикарпатті уже 7 років. За цей період на лижі стали близько 17 тисяч першокласників.

  Освоїти лижі мали нагоду і школярі з Солотвина, що на Богородчанщині. Навчання відбувалося під пильним наглядом досвідчених інструкторів.

  «На наших заняттях ми діток навчаємо основ катання, вони засвоюють найпростіші кроки для того, щоб згодом змогли самостійно кататися на лижах. Після нашого заняття діти вже зможуть самі з’їжджати з маленьких гірок», – розповідає інструктор ТК «Буковель» Іван Карпович.

  Першокласники освоїли навики катання всього за кілька годин навчання, попри те, що для них усіх такий досвід зовсім новий.

  «Моя донечка  перший раз стала на лижі і, бачу, жодного разу не впала. Враження супер, сьогодні всі наші діти отримали неймовірно позитивні емоції», – каже мама першокласниці Тетяна Коваль.

  Заняття спортом – основа здорової нації, переконаний засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко. Тож робить усе можливе, аби якомога більше прикарпатських дітей мали змогу зробити перші кроки в гірськолижному спорті.

 • «Діти отримали нові вміння і навики, які в майбутньому можуть стати фундаментом для занять гірськолижним спортом уже на професійному рівні. Усі зусилля, які ми зараз прикладемо для розвитку підростаючого покоління, згодом переростуть у їхні вагомі здобутки, які лише зміцнюватимуть Україну», – переконаний Олександр Шевченко.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!