Першокласники зі шкіл Солотвинської ОТГ вперше стали на лижі у Буковелі

  • В рамках програми Благодійного фонду Олександра Шевченка понад 20 першокласників з сіл Бабче, Маркова і Монастирчани, що в Солотвинській ОТГ, освоїли навики катання на лижах.

    Діти разом з батьками та вчителями провели цілий день на гірськолижному курорті та у супроводі досвідчених інструкторів стали на лижі і підкорили буковельські схили для початківців.

    «Такі заняття на свіжому повітрі – чудова можливість для дітей опанувати лижі та зміцнити імунітет. Інструктори гарно займаються, допомагають діткам. Ми усі дуже задоволені, адже гарно провели час, покатались, навчились нового», – розповідає мама першокласниці з села Монастирчани Марія Луцак.

    За сім років у рамках програми Благодійного фонду Олександра Шевченка навчилися кататися на лижах близько 17 тисяч першокласників з усього Прикарпаття. Попри те, що Івано-Франківщина є гірським регіоном, більшість школярів не вміють кататися на лижах. Адже наразі в школах таких уроків немає. Тож перше знайомство з лижним спортом у багатьох відбувається саме на буковельських схилах, каже засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко:

    «Так сталося, що Прикарпаття – гірський регіон, але досить багато дітей ніколи не були на лижах. Фізкультура у нас не прив’язана до гірськолижного спорту, як в багатьох країнах Європи. Я думаю, це можна буде змінити. Тому треба максимум зробити, щоб вони спробували себе, подихали свіжим повітрям. Тим, хто не може собі цього дозволити, просто потрібно допомогти».

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!