Петро Порошенко розповів, чому він та команда “Європейської солідарності” вирішили підтримати у Івано-Франківську кандидата Олексія Петечела

 • Петро Порошенко розповів, чому він та команда “Європейської солідарності” вирішили підтримати у Івано-Франківську кандидата Олексія Петечела.

  Минулого тижня Петро Порошенко з агітаційним візитом відвідав Івано-Франківщину.

  Перебуваючи у студії місцевого телеканалу “РАІ” та відповідаючи на запитання ведучого чому він та партія “Європейська солідарність” вирішили висунути по виборчому окрузі №83 в Івано-Франківську кандидата у народні депутати Олексія Петечела, відповів:

  “Основна мета «Європейської солідарності» в Парламенті це є недопущення реваншу, і саме тому нам потрібні і патріоти, і професіонали, і саме таким є Олексій Петечел. Тому у мене – просто заклик для наших прихильників, заклик до всіх, хто мені довіряє, прохання: підтримайте Олексія, який іде від потужної сильної команди «Європейської солідарності» від Івано-Франківська!”

  Довідково:

  Олексій Петечел народився у 1982 році у місті Івано-Франківську.

 • Ріс у мікрорайоні «Гірка» та навчався у школі №16, яку закінчив із золотою медаллю. У 2004 році закінчив з відзнакою Прикарпатський національний університет (спеціальність «правознавство») й у тому ж році поступив до аспірантури, яку закінчив у 2007 році.

  Із 2006 року і до цього часу викладає в Прикарпатському національному університеті, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Кримінального права.

  Викладаючи в університеті, Олексій Петечел став автором численних наукових праць та монографій. Окрім цього кандидат також працює юристом, надаючи послуги у сфері права, тому є не тільки теоретиком, але й практиком.

  У 2015 році Олексія Петечела було обрано членом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, куди він входить і до цього часу.

  Одружений, виховує двох дітей.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!