Під Києвом відкрили пам’ятник Кузьмі Скрябіну

 • 14 жовтня біля ЖК “Петровський квартал” у селі Святопетрівському відкрили пам’ятник музикантові Кузьмі Скрябіну.

  Про це повідомляє gazeta.ua.

  На відкриття скульптури прийшло багато людей. Вони поклали до пам’ятника квіти та розповіли, яке значення мав для них Кузьма. Також були присутні мати й батько Андрія Кузьменка. Ольга Михайлівна розповіла, що для неї важливо, щоб пам’ятник виглядав саме так.

  Лавка – це така сполучна ланка між тим, хто сідає, і тим, хто сидить. Він сидить тут. І коли біля нього сядуть або діти, або дорослі, або закохані, вони всі згадуватимуть його. Скільки людей сядуть, стільки і згадають. І ніби обіймаючи, тому що руки розкинуті, як крила. У Андрія руки, як крила. Він хотів обійняти весь світ. Характер зображений, все прекрасно, все добре“, – каже Ольга Михайлівна.

  Довідково: Кузьменко Андрій Вікторович – народився 17 серпня 1968 року в Самборі Львівської області. Пізніше його родина переїхала в м. Новояворівськ, де він і почав свій творчий шлях. У дитинстві мріяв стати водієм сміттєвоза. Мати була вчителькою музики. Андрій закінчив музичну школу за класом фортепіано.

  Культовий український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий, продюсер, актор. Лідер гурту «Скрябін». Заслужений артист Автономної Республіки Крим.

  Читайте також: Чотири роки тому загинув Кузьма Скрябін

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!